Главная | Регистрация | Вход | Приветствую Вас Гість | RSS

Кожен з вас у змозі допомогти нам!
Це може бути:

Фінансова допомога

Одержувач: Благодійний фонд "Перспектива"
р/р №26000000110135
ПАТ "Укрсоцбанк"
МФО300023 КОД 33451735

Матеріальна допомога

Нашій школі завжди потрібна матеріальна допомога. Це можуть бути меблі, техніка, рослини , книги до бібліотеки тощо. Ми з радістю приймемо усі речі якими ви можете допомогти нам.

Фізична допомога

Ми завжди раді людям, які приходять до школи щоб допомогти своєю фізичною силою.

Моральна допомога

Ви зробите життя дітей дуже цікавим та насиченим, якщо на класній годині проведете розмову на життєво необхідну тему, організуєте кошик довіри, зустріч з відомими людьми або психологами

Який резон вкладати свої зусилля
саме в нашу гімназію :

Ви - батьки гімназистів

Ваше маля проводить у школі майже третину дня. Якщо пам'ятати, що ще треть доби воно спить, то гімназія - практично друга сім'я, де малеча знаходить друзів, вчиться міркувати та вперше закохується! Атмосфера школи  дуже впливає на повноцінний розвиток вашого школяра. Зробимо більш затишною та досконалою цю маленьку країну, під назвою Гімназія.

Ви-випускники нашої школи

Як би давно ви не покинули рідні пенати та свою школу, у якому куточку планети не знаходилися б, ми впевнені, що спогади про школу іноді переливаються у вашому сердці ніжним дзвоником.  Кому, як не вам, знати всі потреби нашого закладу! Сучасні гімназісти пам'ятають про вас, зберігають ваши традиції, поповнюють вашу духовну скарбницю. Не забувайте і ви про них!

Ви-мешканці Алчевска

Наша школа завжди активно приймає участь у міських заходах. Ми співаємо і танцюємо на урочистих святах для всіх мешканців. Ми приймаємо участь в обласних олімпіадах та займаємо призові місця, чим підвущуємо рейтинг нашого міста. Ми проводимо заходи по прибиранню різноманітних куточків Алчевська,тим самим допомагаємо в боротьбі за підвищення екологічного рівня. Ваша допомога нашій школі обов'язково повернеться до вас!

Ви-мешканець України

Мине небагато часу і саме ми, випускники гімназії, будемо займати великі посади, очолювати гігантські корпорації, станемо лауріатами багатьох премій ,отримаємо Оскар за кращі фільми та  переможемо всі хвороби! Роблячи вклад сьогодні, ви отримуєте великі девіденти вже завтра!

Ви-іноземець

Наша країна зараз у тяжкому стані. Проте наш могутній народ неухильно йде вперед.У нашій гімназії підростає думаюче покоління, що відчуває, відповідальність. Щоб через декілька років наші держави могли повноцінно співробітничати, щоб запанував світ у всьому світі, допоможіть, будь ласка, нашій школі, чим зможете.  Раціональні пропозиції з виховання, вчення і організації дозвілля наших малят, ми теж приймемо і упровадимо з радістю

Хостинг від uCoz